Bezpłatny kurs j.niemieckiego dla Opiekunek i Opiekunów

Chcesz mówić lepiej po niemiecku i zarabiać więcej?

zapisz się już dziś !

  captcha

  [recaptcha]

  Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

  We współpracy z Centrum Kształcenia Online opracowaliśmy specjalny internetowy kurs niemieckiego dla opiekunek pracujących w branży opiekuńczej w Niemczech, których językiem ojczystym jest język ukraiński. Jest to jedyna taka oferta na rynku, dzięki której będzie Ci łatwiej wykonywać obowiązki, ponadto lepsza znajomość języka jest gwarancją dobrego wynagrodzenia za wykonywaną pracę.

  null

  Czym jest Centrum Kształcenia Online?

  CKO to internetowa platforma edukacyjna, która pomoże Ci osiągnąć samodzielność językową, abyś poczuł/a się pewniej w pracy za granicą i mógł/a zarabiać więcej. Każdy uczestnik otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanej platformy internetowej, o bardzo przystępnej formie, która pomoże Ci w łatwy i szybki sposób poszerzyć swoją wiedzę. Dla osób będących już naszymi pracownikami szkolenie jest bezpłatne. W przypadku osób nie współpracujących z naszą firmą pobierana jest kaucja, która podlega zwrotowi, jeżeli kandydat zdecyduje się na wyjazd z nami.

  null

  Co obejmuje kurs?

  Moduł języka niemieckiego (podstawowy lub zaawansowany)

  Quizy i ćwiczenia językowe

  Zadania i powtórki z przerobionego już materiału

  Nagrania do każdej lekcji (webinary) oraz wsparcie lektora

  Nagrania z neative speakerem

  Czego się nauczę?

  Specjalnie przygotowane lekcje na poziomie podstawowym pomogą Ci nauczyć się podstaw niemieckiego, przyswoić sobie słownictwo przydatne w codziennej komunikacji i związane z pracą w branży lub usystematyzować już zdobytą wiedzę. Kurs na poziomie zaawansowanym pozwala rozszerzyć słownictwo, dzięki niemu nauczysz się również stosowania czasu przeszłego. Wszystko jest najpierw dobrze wytłumaczone, a dopiero potem ćwiczone. Lekcje niemieckiego oraz ćwiczenia są stworzone w taki sposób, aby każdy rozumiał ich treść, miał czas na przyswojenie materiału i możliwość trenowania niemieckiej wymowy.

  null

  Jak długo trwa szkolenie?

  Dostęp do kursu otrzymujesz na 2 miesiące przez 24h/dobę. Jesteś w stanie opanować materiał już w 4 tygodnie, a przy regularnej, codziennej nauce nawet szybciej! Sam decydujesz, kiedy masz czas i ochotę na naukę. Materiały możesz drukować lub zapisać na swoim urządzeniu w formacie PDF, aby móc do nich wracać.

  null

  Co możesz zyskać dzięki CKO?

  Praktyczne umiejętności językowe

  Szansę na wyższe wynagrodzenie

  Certyfikat ukończenia kursu, wydawany w języku ukraińskim i niemieckim

  Nauka online to też wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy!

  null

  Kto może dołączyć do CKO i od kiedy?

  Opiekunki pracujące w Euroopiece

  Opiekunki innych agencji zatrudnienia

  Osoby zainteresowane pracą w opiece

  Każdy kto chce nauczyć się języka niemieckiego

  CKO skierowane jest nie tylko do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem niemieckim, ale także do tych, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe. Nie ma znaczenia ile masz lat! 

  null

  Jak zapisać się do CKO i od kiedy?

  Do CKO można zapisać się telefonicznie, podczas kontaktu ze swoim Opiekunem lub przez formularz zgłoszeniowy. Możesz dołączyć w każdym momencie i z każdego miejsca na świecie! Wystarczy, że posiadasz laptop lub telefon komórkowy z dostępem do Internetu i aktywny adres mailowy! Ważne: Uczestnicy nie podpisują z Nami żadnej umowy o współpracy!

  zapisz się już dziś !

   captcha

   [recaptcha]

   zapisz się już dziś !

    captcha

    [recaptcha]